Dijital ve Servis Modeli Bankacılık Platformu

BDDK’nın yönetmeliği çerçevesinde tanımlanmış olan Dijital Banka ve Servis Modeli Bankacılığı (BaaS) için gerekli fonksiyonların tek bir platform üzerinden çalışabilmesine olanak tanıyan, modüler mimariye sahip, kolay ölçeklenebilir yazılım paketidir.

Architecht Dijital Bankacılık Platformu, hali hazırda dijital kanallardan müşteri kazanımının ve müşterilerin ihtiyaç duyduğu finansal işlemlerin, oturmuş süreçlerle ve gelişmiş kullanıcı deneyimi birikimiyle hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Dijital bankaların güncel yasal mevzuata uygun bir şekilde faaliyete başlamalarını kolaylaştırır. Ana bankacılık, krediler, hazine, finansal kontrol, muhasebe, dijital kanallar, kurum entegrasyonları, alacak yönetimi, platformun içerisinde yer alan başlıca modüllerdir. Platform, modüler yapısı ile esnek bir şekilde dijital bankacılık hizmetlerini genişletebilme imkanı sunarken, servis modeli bankacılık (BaaS) hizmeti için de API paylaşımına izin verecek modülleri içermektedir.

30 yıllık finansal teknoloji deneyimini bünyesinde barından ve sürekli kendini güncelleyen Architecht Dijital Bankacılık Platformu ile dijital banka ve/veya servis modeli bankacılık hizmeti (BaaS) sağlamak artık çok daha kolay.