Türkiye'nin En İyi İşvereni

Architecht'te Yaşam

Architecht ailesi olarak daha iyi bir kurum kültürü oluşturmak ve değerli çalışanlarımız ile birlikte yüksek güven kültürüne sahip iş yeri kültürünü inşa etmek adına başladığımız Great Place to Work® yolculuğumuzda son 3 yıldır Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasında yer aldık.

Geleceğin dünyasını finansal teknolojilerle dönüştürmek istiyorsan seni de aramıza bekliyoruz.
AÇIK POZİSYONLAR
Studio 13, İbrahim Özbunar
Office photo 1
Office photo 2 Office photo 3
Office photo 5
Office photo 10 Office photo 6
Office photo 11 Office photo 12
Office photo 13 Office photo 7
Office photo 8 Office photo 9

Çalışma arkadaşlarımız için hazırlanmış bir takım özel politikalar

Esnek Mesai

Bu uygulama ile çalışma arkadaşlarımız kendi çalışma saatlerini kendileri belirlemektedir.

Etkinlik Senden Bütçesi Bizden

Bu uygulama ile çalışma arkadaşlarımız yılın her 3 aylık periyotlarında ekipleri ile etkinlik planlarlar, ayrıca etkinlik için hafta sonunu beklemelerine gerek de yoktur, idari izin kullanabilirler.

Akademik Ödül Teşvik Sistemi

Çalışma arkadaşlarımız akademik ödül teşvik sistemimiz sayesinde yüksek lisans ve doktora eğitimlerinde hem izin hem de ücret desteği ile ödüllendirilir. Yüksek lisanstan mezun olan çalışma arkadaşlarımıza mezuniyet primi, doktora mezunu olan arkadaşlarımıza ise aylık doktora tazminatı ödenmektedir. Makale, konferans bildirisi gibi akademik yayınlar da ödül teşvik sistemi kapsamında ayrıca ödüllendirilmektedir.

Kariyer

Gerek yurt içi ve yurt dışı açılımları, gerekse dünya trendlerini takip eden dinamik kurumsal yönetim anlayışı ile Architecht olarak üniversite öğrencilerinden deneyimli profesyonellere kadar geniş bir kitleye hitap edecek kariyer olanakları sunuyoruz. Üniversite öğrencilerine iş hayatında “gerçek” bir deneyim sunan Tekno Kampüs, yeni mezunlara yönelik MT programı ve sürekli gelişimi destekleyen kariyer yolculuğu ile Architecht’te en büyük yatırımı insana yapıyoruz.

Kapsamlı Toplam Ücret Paketi

Architecht’te işe başladığınız zaman piyasaya göre rekabetçi bir ücret ve performansa göre belirlenen yıllık primin dışında geniş bir yan haklar paketinden de faydalanmaya başlarsınız. Türkiye’nin her yerinde geçerli özel sağlık sigortası, yol yardımı, yemek ücreti ile oluşturulmuş geniş yan haklar paketi, İngilizce seviyenize göre alacağınız dil tazminatı ile Architecht hayat standartlarınızı arttırmaya katkıda bulunur. Sadece bugünkü çalışma hayatınızı değil, emekliliğinizi de düşünerek bugünden kurum katkılı bireysel emeklilik ödemesi ile geleceğinize bir katkı da bizden gelir.

Yetenek Yönetimi

Büyümeye odaklanan ve her geçen gün daha da büyüyen Architecht, yeni kariyer fırsatları sunmaya devam ediyor. Architecht çalışanları, işe başladıkları ilk günden itibaren planlı bir organizasyonun parçası olurlar. Şirketimiz, her bir çalışanını yetenekleri ve hedefleri doğrultusunda en doğru pozisyonda konumlandırır. Bu doğrultuda Architecht’in stratejik amaçları kadar çalışanların kişisel gelişimleri de esastır.

Adil ve Şeffaf Kariyer Yönetimi

Architecht’te hayata geçirilen kariyer çalışmalarında piyasa uygulamalarıyla çalışan beklentileri dikkate alınarak oluşturulan ve her çalışanın erişimine açık olan Kariyer Politikası dikkate alınır. Göstermiş oldukları yüksek performansla öne çıkan çalışanların bir üst unvana geçişleri, Kariyer Politikası kapsamında değerlendirilir. Bu değerlendirmelerde pozisyon bazında özelleşen kişisel gelişime destek uygulamaları da dikkate alınır.

Çalışma Arkadaşlarımızın Yanındayız

İş süreçlerinde insanı odak noktasına koyan Architecht, en temel değerinin çalışanları olduğunu bilir ve politikalarını bu anlayış doğrultusunda şekillendirir. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetinin, çalışan memnuniyetinin doğal bir sonucu olduğuna inanan Architecht, insan kaynakları poltikasını bu anlayış doğrultusunda şekillendirir. Mutlu, huzurlu ve çalışanların kendini değerli hissettiği bir çalışma ortamı, Architecht’in öncelikleri arasındadır.

TEKNO KAMPÜS

Bilgi Teknolojileri alanında kariyer yapmak isteyen 3. ve 4. Sınıf öğrencileri için uzun dönemli yarı zamanlı çalışma programıdır. Arkadaşlarımız gerçek bir çalışma ortamını tecrübe ederken, mentör sistemi ile gelişimi ve eğitimi yakinen takip edilir. Mezuniyet sonrası istihdam konusunda kendilerine de öncelik verilmektedir. Bu program ile Bilgi Teknolojileri alanında kendi personelimizi öğrenciyken yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.

Başvurular www.katilbize.com işe platformumuz aracılığı ile yapılmaktadır. Başvuru sonrasında kriterleri karşılaman durumunda insan kaynakları görüşmesine davet edileceksin. Bu süreçte tüm yeteneklerini ve fikirlerini göstermen gerekiyor. Bu süreçten başarılı bir şekilde geçersen teknik mülakat deneyimi yaşayarak sürecini tamamlayacaksın.